omanaoline

Kunsti- ja meisterdamisringid

Igaüks meist teeb asju omamoodi ja  see muudabki meid kõiki erilisteks ehk omanäolisteks!

Unustame tunniks tavapärase õppimise ja asume loovalt tegutsema –maalime ja joonistame erinevatele materjalidele, valmistame ehteid, õmbleme ning meisterdame puust. Lisaks õpime targalt ja loovalt kasutama taaskasutusmaterjale.

Kunsti- ja meisterdamisringi lõimingutunnid toimuvad iganädalaselt

Kolkja Lasteaed-Põhikoolis

1.-4.klassi õpilastele

kunsti- ja tööõpetuse tunnid on lõimitud OEH ringitundidega.

tehnoloogiaring 4.-9.klassi

õpilastele TEISIPÄEVITI alates 7. tunnist (kell 13.30-… ) ning kestab kuni huvilisi on.

loovus ja disainiring 4.-9.klassi

õpilastele KOLMAPÄEVITI alates 7. tunnist (kell 13.30-… ) ning kestab kuni huvilisi on.

Huviringi kestus on 90 minutit, millest 45 minutit toimub aktiivne töö juhendaja käe all ja 45 minutit saab õpilane, kui soovib, seseisvalt oma tööd lõpetada!

Kevad- ja sügisvaheajad on meie koolis samal ajal koolivaheaegadega.

Jõuluvaheaeg kestab meie koolis 16. detsember  – 6. jaanuar.

Õppeaasta viimases ringitunnis saab iga huviringis osaleja tunnistuse! Suvevaheaeg algab 1.juuni.

Laste ja juhendajate tehtud töödest laeme fotosid üles Omanäoline EraHuvikooli Facebook’i lehele.

Lisainfo saamiseks kliki siia.