Kolkja Lasteaed-Põhikool

ÕPPETEGEVUS

KOOR

Ringijuht: Marina Avdejeva


LOODUSKAITSERING

Ringijuht: N.Kürsa

 

USUÕPETUSE RING

Ringijuht: N.Podgornaja

 

JOONISTAMISE RING

Ringijuht: N.Belova

 

KREEKA-ROOMA MAADLUS

Ringijuht: N.Djukov

Pikapäevarühmade töökorraldus 2018/2019

Esmaspäev 6. tund

Teisipäev 6.,7., 8. tund

Kolmapäev 6.tund

Neljapäev 7., 8. tund

Reede 4., 5.,6. tund


Pikapäevarühma õpetajad:

I.Orlova, M.Avdejeva, T.Ganina, V.Voltškova, N.Kürsa


Pikapäevarühmas osalevad õpilased, kelle lapsevaneemad on esitanud vastava avalduse.

2018/2019. õppeaasta koolivaheajad on järgmised:
I vaheaeg 22. oktoober 2018. a kuni 28. oktoober 2018. a;
II vaheaeg 24. detsember 2017. a kuni 6. jaanuar 2019. a;
III vaheaeg 25. veebruar 2019. a kuni 3. märts 2019. a;
IV vaheaeg 22. aprill 2019. a kuni 28. aprill 2019. a;
V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 12. juuni 2019. a kuni 31. august 2019. a.

Õppetundide kellaajad:
1. tund  08:00 - 08:45
2. tund  08:55 - 09:40
3. tund  09:50 - 10:35
4. tund  10:55 - 11:40
5. tund  11:50 - 12:35
6. tund  12:45 - 13:30
7. tund  13:40 - 14:25
8. tund  14:35 - 15:20

 

Õppetöö toimub trimestrite kaupa:

I trimester - 3.09.2018 - 23.11.2018 /Hinded välja panna 22.11.2018/

II trimester - 26.11.2018 - 08.03.2019 /Hinded välja panna 07.03.2019/

III trimester - 11.03.2019 - 11.06.2019 /Hinded välja panna 07.06.2018/

 

Tasemetööde õppeained, vormid ja ajad 2018/2019
3. klassi tasemetööd /paberil/:

  • eesti keeles või vene õppekeelega koolides vene keeles - 8. mai 2019. a; 
  • matemaatikas - 15. mai 2019. a.

4. klassi tasemetööd /elektrooniliselt/:

  • loodusvaldkond - 2. oktoober 2018. a.

6. klassi tasemetööd (elektrooniliselt):

  • eesti keeles või vene õppekeelega koolides eesti keeles teise keelena - 14. mai 2019. a;
  • matemaatikas - 21. mai 2019. a;
  • vene keeles (vene õppekeelega koolid) - 29. mai 2019. a.  

7. klassi tasemetööd (elektrooniliselt):

  • loodusvaldkond - 25. september 2018. a.

PÕHIKOOLI LÕPUEKSAMITE AJAD 2018/2019

  • eesti keel teise keelena (kirjalik) – 3. juuni 2019. a;
  • eesti keel teise keelena (suuline) – 3.-5. juuni 2019. a.
  • matemaatika – 10. juuni 2018. a; 
  • valikeksam vene keeles, bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses või inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (kirjalik) – 13. juuni 2018. a;
  • valikeksam inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (suuline) – 13.–14. juuni 2018. a.

 

 

 

Valentina Voltškova eesti keele õpetaja
Vastuvõtt: neljapäev 7., 8. tund
Tatjana Ganina matemaatika, füüsika õpetaja
Vastuvõtt: teisipäev 8. tund, reede 6. tund
Natalja Kürsa geograafia, bioloogia, keemia ja loodusõpetuse õpetaja
Vastuvõtt: teisipäev 7., 8. tund
Aleksei Šlenduhhov ajaloo õpetaja
Vastuvõtt: kokkuleppel
Natalja Belova vene keele ja kirjanduse õpetaja
Vastuvõtt: kokkuleppel
Tatjana Lissova inglise keele õpetaja
Vastuvõtt: esmaspäev 7., 8. tund

Ü