Kolkja Lasteaed-Põhikool

Õppetundide kellaajad:
1. tund  08:00 - 08:45
2. tund  08:55 - 09:40
3. tund  09:50 - 10:35
4. tund  10:55 - 11:40
5. tund  11:50 - 12:35
6. tund  12:45 - 13:30
7. tund  13:40 - 14:25
8. tund  14:35 - 15:20

 

Õppetöö toimub trimestrite kaupa:

I trimester - 1.09.2017 - 28.11.2017

II trimester - 29.11.2017 - 09.03.2018

III trimester - 10.03.2018 - 12.06.2018

 

Tasemetööde õppeained, vormid ja ajad 2017/2018
3. klassi tasemetööd:

  • eesti keeles või vene õppekeelega koolides vene keeles - 24. mai 2018. a; 
  • matemaatikas - 29. mai 2018. a.  

6. klassi tasemetööd (elektroonilised):

  • eesti keeles või vene õppekeelega koolides eesti keeles teise keelena - 16. mai 2018. a;
  • matemaatikas - 22. mai 2018. a;
  • vene keeles (vene õppekeelega koolid) - 30. mai 2018. a.  

PÕHIKOOLI LÕPUEKSAMITE AJAD 2017/2018

  • eesti keel teise keelena (kirjalik) – 1. juuni 2018. a;
  • eesti keel teise keelena (suuline) – 1.-5. juuni 2018. a.
  • matemaatika – 8. juuni 2018. a; 
  • valikeksam vene keeles, bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses või inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (kirjalik) – 13. juuni 2018. a;
  • valikeksam inglise, prantsuse, saksa või vene keeles võõrkeelena (suuline) – 13.–14. juuni 2018. a.

Töögraafik 2017/2018                                                                                   

Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede

              

15.05

Loovtööde kaitse

 

16.05

10.00. Tasemetöö (eesti keel) 6.klass

 

 

 

22.05

10.00. Tasemetöö (matemaatika) 6.klass

7.-9.kl Õppereis Energiakeskusesse


 

24.05

10.00. Tasemetöö (vene keel) 3.klass

14.00 Õppenõukogu   

25.05

12.00

9. klassi pidulik aktus

.28.05 

8.00-10.35 Konsultatsioon (ühiskonnaõpetus) 

10.55-14.25 Konsultatsioon (eesti keel)

29.05

10.00 Tasemetöö (matemaatika) 3.kl               

 

30.05 

10.00 Tasemetöö (vene keel) 6.kl

8.00-10.35 Konsultatsioon (ühiskonnaõpetus)

10.55-14.25 Konsultatsioon (eesti keel)

31.06

8.00-10.35 Konsultatsioon (eesti keel)

01.06

Lastekaitsepäev 10.00. Eksam (eesti keel teise keelena) /Kallaste/

 

 

04.06

Eksam (eesti keel teise keelena, suuline osa)

9.00 /Kallaste/

11.30 /Kolkja/

 

05.06

10.55-14.25 Konsultatsioon (matemaatika)

 

06.06

8.00-10.35 Konsultatsioon (ühiskonnaõpetus)

10.55-14.25 Konsultatsioon (matemaatika)

07.06

10.55-14.25 Konsultatsioon (matemaatika)

08.06

10.00 Eksam (matemaatika)

 

 

11.06

8.00-11.35 Konsultatsioon (ühiskonnaõpetus)

9.00 Õppenõukogu

12.06

9.00 Pidulik aktus

 

13.06

10.00. Eksam (ühiskonnaõpetus)

 



 

 

 

19.06

9.00 Õppenõukogu

 

21.06

16.00 Lõpupidu